يکشنبه, 03 تير 1397

اخبار
01
چکیده: مدارک مورد نیاز  جهت تأیید مدارک دندانپزشکی بیمه آسیا
30
چکیده: اطلاعیه اداره کل بیمه سلامت استان تهران در خصوص پذیرش اسناد تشخیصی درمانی تا شش ماه از تاریخ ترخیص
30
برگزاری اردوی ورزشی تفریحی پیاده روی باغ گیاه شناسی در تاریخ 97/02/21
چکیده: اردوی ورزشی تفریحی " پیاده روی در باغ گیاهشناسی" با هدف ایجاد شادی و نشاط و بالا بردن انگیزه شغلی کارکنان و اعضای هیأت علمی با حضور آقای دکتر رحمانی ( معاون محترم اداری مالی) و 50 نفر از کارکنان، اعضای هیات علمی و خانواده های محترمشان در تاریخ 21 اردیبهشت 97 برگزار شد.
11
مراسم بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر 10 اردیبهشت 1397 در دانشگاه الزهرا
چکیده: به همت مدیریت امور اداری و پشتبانی دانشگاه در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۷ از کارکنان شرکت میلاد شیرین بهار با حضور ریاست و معاونت اداری و مالی و جمعی از مسئولان دانشگاه تقدیر شد. این مراسم در ابتدا با اهدای شاخه های گل آغاز گردیده و پس از تلاوت آیات نورانی از قرآن کریم توسط یکی از قاریان شاغل در شرکت، کلیپی از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص ... ادامه »
10
برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر در دانشگاه الزهرا
چکیده: به مناسبت روز جهانی کار و کارگر مورخ 97/02/10 مراسم جشنی با حضور مسئولین دانشگاه و کارکنان شرکت میلاد شیرین بهار مستقر در دانشگاه از ساعت 13:30 الی 15 در سالن دکتر تورانی برگزار خواهد شد.
03
همزمان با روز جهانی زمین پاک نحوه تفکیک پسماند در سطح دانشگاه آموزش و فرهنگ سازی شد
چکیده: به دنبال اهداف کمیته اصلاح الگوی مصرف ، مدیریت پسماند و به منظور تفکیک زباله در سطل هایی با رنگ های مختلف ،آموزش کلیه نیروهای خدماتی ،دانشجویان و اعضای محترم توسط مدیریت امور اداری و پشتیبانی همزمان با روز زمین پاک انجام شد . این مهم مورخ 1397/02/02 از ساعت 8 صبح الی 14 در دو قسمت سایت شمالی (جنب زمین چمن ) و سایت شرقی در محل تاقدیس یاس با با حضو... ادامه »
01
مراسم گرامیداشت روز جانباز در تاریخ 97/02/01 همزمان با ولادت با سعادت ابوالفضل العباس (ع) در مرکز همایش های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا برگزار گردید
چکیده: همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، از اساتید و کارکنان جانباز و ایثارگر دانشگاه الزهرا در سالن همایش های بین المللی دانشگاه تقدیر شد. در این مراسم که بنا بر تأکید ریاست محترم دانشگاه و توسط مدیریت امور اداری و پشتیبانی برگزار شد جمعی از آزادگان ، جانبازان و ایثارگران شاغل گرد هم آمدند تا یاد و خاطره ایام حماسه و ا... ادامه »
23
مراسم اولین گردهمایی پیشکسوتان دانشگاه در تاریخ 96/12/19
چکیده: مراسم جشن پایان سال و اولین گردهمایی بازنشستگان دانشگاه الزهرا (س) روز شنبه 19 اسفند در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه برگزار گردید. این مراسم با حضور دکتر ملانظری رئیس دانشگاه دکتر رحمانی معاون اداری ومالی وحاج آقا خان بیگی نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه ، مریم وهابی قمصری مدیر امور اداری و پشتیبانی و اعضای هیأت علمی و غیر هیأت علمی شاغل در... ادامه »
15
جشن پایان سال و اولین گردهمایی کلیه بازنشستگان دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: تکریم و حفظ حرمت پیشکسوتان و بازنشستگان همواره به عنوان یک ارزش مورد تایید قرار گرفته است و روزهای پایان سال فرصت مغتنمی است تا از بازنشستگان عرصه علم، تلاش ،فرهنگ وپژوهش دانشگاه تجلیل و قدرانی گردد. اولین گردهمایی بازنشستگان و جشن پایان سال دانشگاه در روز شنبه مورخ 96/12/19  در ساعت 14 لغایت 17  در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه با... ادامه »
15
مراسم کاشت چندین نهال به همت معاونت اداری مالی دانشگاه در روز درختکاری
چکیده: در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری مراسمی با حضور رئیس دانشگاه ، جمعی از معاونین ،رؤسای دانشکده ها، مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار شد. در این مراسم با هماهنگی و برنامه ریزی معاونت اداری و مالی ،رئیس دانشگاه ،معاونین ،رؤ سای دانشکده وتنی چند از مدیران به نشانه احترام و همدلی برای ایجاد فضای سبز و هوای پاک... ادامه »
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين   

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشگاه الزهرا(س) محفوظ می باشد.