پنجشنبه, 22 آذر 1397

آخرین اخبار
13
استفاده از استخر (ویژه) آقایان
چکیده: به اطلاع کلیه اعضای محترم دانشگاه اعم از اعضای محترم هیأت علمی و غیر هیأت علمی می رساند طبق توافق صورت گرفته با دانشکده تربیت بدنی مقرر گردید استخر دانشگاه در روزهای جمعه هر هفته در دو نوبت جهت استفاده آقایان اختصای یابد. لذا کلیه متقاضیان می توانند به شرح جدول ذیل از تاریخ 97/09/16 حهت استفاده از استخر دانشگاه مراجعه نمایند. ... ادامه »
15
چکیده: اعضای محترم غیر هیأت علمی  دانشگاه پیرو درخواست‌های متعدد همکاران در واحدهای مختلف دانشگاه مبنی بر بررسی مجدد ساعات اضافه‌کاری در ماه‌های گذشته، به اطلاع می‌رساند مهلت مقرر برای ثبت ساعات اضافه‌کاری و تأیید مدیران مربوطه تنها در همان ماه قابل انجام بوده و در موارد خاص با ارایه دلایل توجیهی و تایید معاون مالی و اداری د... ادامه »
02
مراسم تودیع و معارفه مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه الزهرا
چکیده: همزمان با اولین جلسه شورای دانشگاه در سال تحصیلی 98-97 مراسم تودیع و معارفه مدیر امور اداری و پشتیبانی با حضور رئیس دانشگاه الزهرا برگزار گردید. در این مراسم ریاست محترم دانشگاه از زحمات و خدمات سرکار خانم مریم وهابی قمصری مدیر پیشین امور اداری و پشتیبانی دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل آوردند و جناب آقای دکتر پرویز فتاحی را به عنوان سرپرست امور اداری و... ادامه »
13
چکیده: لیست اسامی کارمندان نمونه و  شایسته تقدیر
13
نکوداشت روز کارمند ،هفته دولت و معرفی کارمندان نمونه و شایسته تقدیر در شهریورماه  97
چکیده: به منظور تقدیر از زحمات کارمندان دانشگاه الزهرا (س) در هفته دولت، مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور دکترمهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا (س)، معاونان، روسای دانشکده‌ها، سایر مسئولان و کارمندان این دانشگاه روز شنبه مورخ97/06/10به همت مدیریت اموراداری و پشتیبانی و دبیرخانه کمیته اجرایی انتخاب کارمند نمونه با هدف تجلیل از کارمندان... ادامه »
03
چهارم شهریور ماه، روز کارمند بر تمامی کارمندان پرتلاش مبارک باد.
چکیده: چهارم شهریور ماه، روز کارمند بر تمامی کارمندان پرتلاش مبارک باد.
03
هفته دولت گرامی باد
چکیده: هفته دولت گرامی باد
26
چکیده: فروش زعفران درجه یک با تخفیف 
26
چکیده: فروش اقساطی فرش به همکاران طی تفاهم نامه تعاونی مصرف با فرو شگاه فرش نفیس با اقساط 14 ماهه
20
تورهای ویژه بازنشستگان کشوری
چکیده:  تورهای ویژه بازنشستگان کشوری (کلیک کنید)

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشگاه الزهرا(س) محفوظ می باشد.