يکشنبه, 03 تير 1397

اخبار
21

اطلاعیه - پرداخت یارانه و وام سفر به اعضا محترم دانشگاه

اطلاعیه - پرداخت یارانه و وام سفر به اعضا محترم دانشگاه
به استحضار می رساند ،در راستای توسعه فرهنگ گردشگری وفراهم سازی زمینه سفر اعضا محترم دانشگاه ، به اعضای محترم دانشگاه یارانه سفر و وام سفر بر اساس دستور العمل اجرایی زیر پرداخت می گردد.
مفاد دستورالعمل اجرایی به این شرح است:
1- تسهیلات این دستور العمل شامل اعضای محترم هیأت علمی (رسمی وپیمانی )و اعضای محترم غیر هیأت علمی (رسمی ،پیمانی وقراردادی) به همراه عائله تحت تکفل و بستگان درجه یک (پدر،مادر،فرزند) می گردد.
2- مدیریت اموراداری وپشتیبانی ضمن عقد قرارداد با دو موسسه گردشگری یاس سپهر جاوید وخدمات مسافرتی وتوریستی آهوان و اعمال تخفیف زمینه اجرای پرداخت یارانه سفر را فراهم نموده است .
3- تسهیلات یارانه و وام سفر صرفا به سفرهای انجام شده در بازه زمانی اول اسفندماه1395 لغایت سی و یکم فروردین ماه 1396 قابل پرداخت می باشد .
4- اعضا محترم در صورت مراجعه به موسسه گردشگری یاس سپهر جاوید و ارائه کارت شناسایی می توانند از یارانه سفر و وام سفر بصورت توامان بهره مند شوند .
5- یارانه سفر حداکثر تا مبلغ ده میلیون ریال وتسهیلات وام گردشگری تاسقف بیست میلیون ریال با بازپرداخت اقساط 4 ماهه وکسر از حقوق برای هر عضو دانشگاه قابل پرداخت می باشد .
6- وام سفر تنها به اعضایی تعلق می گیرد که از خدمات ارائه شده از سوی موسسه گردشگری یاس سپهر جاوید (گردشگری داخل دانشگاه ) استفاده نمایند.
7- حضور عضو و همراهی ایشان با خانواده در طول سفر برای دریافت یارانه سفر الزامی می باشد.
8- یارانه سفر در قالب دریافت خدمات گردشگری اعم از تورهای گردشگری ، خرید بلیط سفر (هواپیما ،قطار ویا اتوبوس ) واستفاده از واحد های اقامتی (هتل یا مهمانسرا) و ارائه اسناد مثبته قابل پرداخت می باشد .
9- تسهیلات یاد شده به جز سفر های داخلی ، سفر به عتبات عالیات و نیز دیگر سفرهای گردشگری خارجی را نیز شامل می شود که در مورد سفر های خارج از کشور ، برابر مدارک و مستندات ارایه شده اقدام خواهد شد .
10- مدارک مثبته سفر جهت دریافت یارانه سفر برای اعضایی که راسا و یا از سایر موسسات گردشگری اقدام می نمایند شامل لاشه بلیط، صورتحساب محل اقامت به استثنا هزینه غذا ( هتل یا مهمانسرا ).
تدکر : صورتحساب محل اقامت می بایست در سربرگ ، دارای کد اقتصادی و ممهور به مهر هتل یا مهمانسرا در سفرهای داخلی باشد.
 آدرس وشماره تماس موسسات گردشگری طرف قرارداد دانشگاه به شرح ذیل اعلام می گردد.
 شرکت مسافرتی یاس سپهر جاوید :آدرس ،جنب بانک ملی دانشگاه ،شماره تماس:44796390-44797600-44797700-
 شرکت مسافرتی آهوان :آدرس ،میدان آرزانتین ،ساختمان بانک تجارت شماره18،طبقه اول ،شماره تماس:88712928

همکاران محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اداره رفاه –آقای برهانی مراجعه و یا باشماره داخلی 2074تماس حاصل نمایید. 

با آرزوی سالی همراه با موفقیت

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1005)
کد خبر: 1692
  • اطلاعیه - پرداخت یارانه و وام سفر به اعضا محترم دانشگاه

اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
حق انتشار اطلاعات برای مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشگاه الزهرا(س) محفوظ می باشد.